Псевдо-РАБОТА !!! +

Шановні користувачі, дуже багато людей намагаються знайти реальну роботу в мережі ІНТЕРНЕТ. Безсумнівно ІНТЕРНЕТ ДАЄ ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ та розвивається дуже швидко, але все ж знайти реальну роботу з хорошим заробітком досить проблематично. Є, звичайно, винятки:

Шановні користувачі, дуже багато людей намагаються знайти реальну роботу в мережі ІНТЕРНЕТ. Безсумнівно ІНТЕРНЕТ ДАЄ ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ та розвивається дуже швидко, але все ж знайти реальну роботу з хорошим заробітком досить проблематично. Є, звичайно, винятки: Це реальні організації, які є загальновідомими. Або соціальні мережі, які пропонують вакансії на певні посади. Або ж великі мережі магазинів, які також виставляють реальні вакансії на посади. Різні види «службової роботи». Але ж це робота в реальному організації і на реальному робочому місці і в реальний час, а нас з Вами цікавить робота саме в мережі ІНТЕРНЕТ.


Як вже було сказано раніше, знайти роботу в ІНТЕРНЕТІ дуже складно.
Не вірте тим, хто каже, що робота в ІНТЕРНЕТІ простіше простого – це не так. Серйозна, хороша робота вимагає не менше зусиль, ніж при реальній роботі в офісі, на будівництві, в шахті, в полі на тракторі або де б то не було.

Дуже поширеним явищем є так званий «серфінг». Ви блукаєте по різних сайтах, дивитеся рекламу, «клацаєте» по ній, за що вам нараховуються певні бали, центи, і інші бонуси, які ви можете обміняти на реальні гроші при досягненні певного мінімуму тобто вивести.

З ДОСВІДУ АВТОРА: Після реєстрації на одному з таких сайтів, пропонувалося переглядати рекламу, всього 2-3 рази в день по 3-10 хвилин. В середньому за ролик пропонували по 25 руб. Мінімум на висновок 800руб. Отже виходить: в день за 30 хв отримуєте 75руб. => 30дн * 75руб = 2250руб / міс. – Нічого не роблячи. ОСЬ ТІЛЬКИ ЯКА БІДА: По досягненню мінімуму для виведення (на рахунку учасника було 930руб.), Захотілося перевірити чи це так. Оформляємо запит на висновок, і чекаємо! Тільки ось марно це! За умовами, переклад може тривати до 2-х тижнів, а на момент написання статті минуло 8 місяців і що? НІЧОГО !!! Повний нуль! А як ви думаєте, скільки таких сайтів , які нахабно пожирають ваш трафік і особистий час. Більш того, ви сприяєте підвищенню відвідуваності і рейтингу таких сайтів, шляхом їх відвідувань, а натомість Вас ДВІЧІ ОШУКУЮТЬ.

НАВІТЬ ЯКЩО ВИ ЗНАЙШЛИ ХОРОШИЙ «Кликова САЙТ» з переглядом реклами, читанням пошти, що толку, заробіток настільки малий, що не вистачить навіть заплатити за ІНТЕРНЕТ. Потрібно як мінімум 10-20 таких сайтів, а це значить треба сидіти весь день за комп’ютером.

Розсилка інформації! На багатьох сайтах зустрічається реклама, де описуються різні методики заробітку в ІНТЕРНЕТІ. Ви заходите на сайт з коротким описом методики, що б отримати повний курс вам пропонують підписатися на розсилку, а також оплатити курс (знову ж по телефону), який нібито дасть 100% результат із заробляння великих грошей (суми вказують різні). Біда в тому, що майже у всіх таких розсилках говориться про одне й те ж, як під копірку. До того ж разом з розсилкою можна «наловити» купу вірусів (один з простих способів впровадити вірус), ви відкриваєте, а потім читаєте методику, а в цей час вірус господарює на вашому комп’ютері.
Є, звичайно, корисні розсилки, але за такі, як правило, нічого не потрібно платити, хоча для впровадження вірусу «розумники» роблять безкоштовну розсилку. Загалом, той же СПАМ тільки ви добровільно на нього підписуєтеся.
Що стосується кліків, пошти, серфінгу, то може це не зовсім лохотрон, але абсолютно точно ясно, що грошей на цьому не заробиш навіть на “середній” комп’ютер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *