Професійні перевезення сільгосптехніки

Організація перевезення техніки по Україні є одним з найбільш трудомістких процесів в транспортній сфері. Оскільки до неї відноситься не лише знання практичного характеру, але і знання безлічі теоретичних моментів наприклад таких як оформлення необхідних паперів,

Організація перевезення техніки по Україні є одним з найбільш трудомістких процесів в транспортній сфері. Оскільки до неї відноситься не лише знання практичного характеру, але і знання безлічі теоретичних моментів наприклад таких як оформлення необхідних паперів, так званих дозволів, необхідних для транспортування по обраному шляху. Ми пропонуємо найкоротший шлях, вибрати нас як перевізника вашої техніки. Наші фахівці доставлять вашу техніку тралами за оптимальним маршрутом. Можливе застосування низькорамних майданчиків-напівпричепів як з бортами так і без.

З нами ваш бізнес стане успішним! Якщо ваша організація спеціалізується на виготовленні та продажу спецтехніки або іншого обладнання, співпраця з нами стане взаємовигідною. Оскільки наш досвід у транспортних перевезеннях техніки може гарантувати акуратну та своєчасну доставку цінного товару вашим клієнтам і ви будете при цьому впевнені в наших силах допомогти в побудові вашого бізнесу на будь-яких етапах розвитку, на всій території нашої країни.

Перевезення комбайнів

Транспортування комбайнів автотранспортом є найбільш прийнятним і дешевим способом доставити їх до місця призначення. Комбайни не призначені для самостійного пересування на великі відстані. Мета цієї сільгосптехніки – збирання врожаю, тому їй не властива мобільність, маневреність або висока швидкість.

Компанія «Фаєр-Транс» спеціалізується на перевезенні тракторів, негабаритних вантажів, будівельної техніки, сільськогосподарського обладнання, інших машин і механізмів. Наш автопарк і технічні можливості дозволять здійснити транспортування комбайнів на потрібну відстань по території України.

Перевезення сівалок по Україні: основні особливості та вимоги

  1. Характеристики вантажу. Сівалка являє собою сільськогосподарське обладнання, призначене для рівномірного засіву насіння в грунт. Техніка відрізняється досить великими габаритами, тому її доставка на значні відстані повинна здійснюватися із застосуванням спеціального транспорту. Співробітники компанії «Фаєр-Транс» досконало знають правила і особливості транспортування сівалок та іншого сільськогосподарського обладнання. Вони розроблять оптимальний маршрут і зроблять доставку в будь-який регіон.
  2. Вимоги до автомобіля. Транспортування сівалок здійснюється за допомогою низкорамников. При виборі відповідного транспортного засобу враховують габарити перевезених конструкцій.
  3. Вимоги до навантаження/розвантаження. Перевезення і навантаження сівалок повинно здійснюватися при суворому дотриманні правил безпеки. При виконанні такелажних робіт біля транспортного засобу не повинні знаходитися сторонні люди.
  4. Вимоги до перевезення. Процес перевезення сільськогосподарського обладнання повинен бути узгоджений з контролюючими органами. При розробці маршруту фахівці враховують всі складні ділянки траси, небезпечні повороти, наявність тунелів, мостів і т. п. Головним пріоритетом при плануванні шляху проходження транспортного засобу є безпека.

Джерело: https://fire-trans.com.ua/services/transportuvannya-techniku

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *